Látogass el boltunkba: 1138 Budapest Szobor utca 4.
Kérdésed van? Hívj minket és segítünk! +36-70/626-6947

Karrier

Motor rajongó vagy? Szeretnéd, hogy a hobbid legyen a munkád?
Csatlakozz a csapatunkhoz és légy részese dinamikus fejlődésünknek, hogy együtt érjük el a célunkat: Az ország legjobb motorosboltja címet.

NYITOTT POZÍCIÓK:

ÉRTÉKESÍTŐ

Főbb feladatok, munkák:

  • Vásárlók udvarias kiszolgálása
  • Kassza kezelése
  • Webáruházban érkezett rendelések feldolgozása
  • Telefon kezelése
  • Napi nyitási és zárási folyamatok kezelése
  • Árurendelés, áruátvétel és készletkezelés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felelősségtudat
  • Tanulási hajlandóság
  • Jó kommunikációs készség
  • Kedves, vásárló orientált hozzáállás
  • Érdeklődés a motoros felszerelések iránt
  • Önállóság
  • Pontosság
  • Megbízhatóság és csapatjátékos attitűd
  • Számítógép felhasználó színtű ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Idegen nyelv ismerete
  • Motoros tapasztalat előny, de nem feltétel, mi megtanítunk mindenre.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség, teljes munkaidő
  • Versenyképes fizetés
  • Dolgozói kedvezmény
  • Csapatépítő tréningek
  • Szakmai tréningek
  • Előrelépési lehetőség
  • Korlátlan kávé fogyasztás
  • Lendületes, vidám csapat

Állásra jelentkezni az alábbi űrlap kitöltésével tudsz:

Beszélt nyelvek